Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Батерии и полначи

  Популарни артикли од категоријата Батерии и полначи

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Батерија Li-Ion, 4Ah, 18V

  5717801840
  • Номинален напон: 18 V/DC
  • Капацитет на батерија/батерија на полнење: 5,0 Ah
  • Тежина на батерија/батерија на полнење: 0,65 kg

  Батерија Li-Ion, 5Ah, 18V

  5717801504
  • Номинален напон: 18 V/DC
  • Капацитет на батерија/батерија на полнење: 5,0 Ah
  • Тежина на батерија/батерија на полнење: 0,65 kg

  Полнач за батерии 10,8V

  571790108

  Полнач за батерии за алатките Keyang 10,8V

  • Должина на кабел: 1,8 m
  • Должина: 130 mm
  • Ширина: 90 мм
  • Висина: 70 мм

  Батерии и полначи

  Close
  Filter by Clear All