Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Масти

  Популарни артикли од категоријата Масти

  Load
  Види како Табела Листа
  Приказ по страна
  Подреди по

  WLG 120, Универзална литиумска маст

  58938701

  Повеќенаменска - универзална литиумска маст.

  Примена:

  • За индустриски машини, комерцијални возила, градежни машини,
  • Опрема која работи под нормално оптоварување,
  • За подмачкување на лизгачки и тркалачки лежишта,

  Температура на нанесување: -30°C до +120°C

  Масти