Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Потпирачи за возила

  Популарни артикли од категоријата Потпирачи за возила

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Потпирачи за возила, склопливи

  Челични склопливи потпирачи за возила со носивост од 2t и 3t.

  Подпирачи за возила челични

  Карактеристики:

  • Назабен централен носач кој
   овозможува прецизно и брзо прилагодување
  • Челична рачка-осовина која овозможува самоосигурување при
   прилагодување
  • Голема површина на наслон, компактна конструкција
  • Подобрена безбедност
  • Лесна употреба

  Потпирачи за возила