Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Стандардни сигнални сијалици

  Популарни артикли од категоријата Стандардни сигнални сијалици

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Сијалица W5W Fukuyama

  Сигнална сијалица со едно влакно. Служи како позиционо светло, стоп светло, светло за рикверц, а во зависност од напонот зависи и примената. Сијалиците од 12V се наменети за патнички возила, а 24V за товарни возила. Стандарден квалитет.

  Стандардни сигнални сијалици

  Close
  Filter by Clear All