Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Електроди

  Популарни артикли од категоријата Електроди

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Електрода базична

  Базична електрода за заварување на масивни конструкции изложени на динамички оптоварувања и ниски температури.

  - Троската лесно се отстранува.

  - Погодна за заварување во вертикална положба.

  Електрода рутилна

  p>Дебело обложена рутилна универзална електрода.

  Многу лесно воспоставува и одржува електричен лак.

  Лесно остранување на троската.

  Електроди