Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Сетови

  Популарни артикли од категоријата Сетови

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  CARBALLO Сет за туш со држач

  SA330693
  Туш сетот Ocean Carballo се состои од рачка за туширање, црево и држач за закачување. Лизгачката шина долга 60 cm има подвижни држачи за рачка и лесно се прилагодува. Рачката за туширање има 5 типа на млазници. Дијаметарот на главата на рачката за туширање е 110 mm, а цревото е долго 150 cm.

  LAGUNA Сет за туш - Рачка, црево, држач

  SAEX330695
  Сет за туширање погоден за проточни болјери со 1/2" излез за туш. Можност за прилагодување на млазниците до 5 јачини. Хромиран со дополнителна заштита од бигор. Дијаметарот на главата за туширање е 80 mm, а должината на цревото е 150 cm.

  Туш сет LEA, со конзола и црево, туш 19 mm, 1 f

  SAC330LEA
  Туш сетот Lea се состои од рачка за туширање, црево и држач за закачување. Лизгачката шина со дијаметар од 19mm и должина од 60cm има подвижни држачи за рачка и лесно се прилагодува. Рачката за туширање е изработена од висококвалитетен ABS, хромирана е и има 5 типа на млазници. Дијаметарот на главата на рачката за туширање е 67mm, а цревото е долго 150cm.

  Туш, ROUND, со туш и рачка за туш

  SACUTR

  Карактеристики:
  Шина за туш - Држач за туш, шина, со прилагодлива висина 1-1,3m
  Црево за туш - 150 cm, 1/2"
  Рачка за туш - Округла, ABS, хромирани, 3 млазници, 
  Пречник на главата на тушот - 100mm

  Туш, SQUARE, со туш и рачка за туш

  SACUTQ

  Карактеристики:
  Шина за туш - Држач за туш, шина, со прилагодлива висина 0,8-1,25m
  Црево за туш - 150 cm, 1/2"
  Рачка за туш - Квадратна, ABS, хромирана, 1 млаз, 
  Пречник на главата на тушот - 85х90mm

  CARBALLO Сет за туш

  SA330695

  Сетот за туширање е погоден за проточни бојлери со приклучок за туш 1/2". Можноста за прилагодување на млазниците во 8 јачини и ѕидниот држач за рачката се погодни за сите корисници. Дијаметарот на главата на тушот е 85mm, а должината на цревото е 150cm, изработен од нерѓосувачки челик, финиширан во бела боја и има заштита од бигор.

  Сетови

  Close
  Filter by Clear All