Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Останато

  Популарни артикли од категоријата Останато

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Креда за обележување, маслена

  Шестоаголна маслена креда со бела боја, без хартија, која се користи за обележување на дрво, картон, текстил, ладен и врел челик.

  Креда за обележување, огноотпорна, 10x100 mm

  09844005
  Четиристрана масна креда без картон, која се користи за огноотпорни обележувања. Има посебна примена во заварувачки изработки.

  Резервно огледало за заварување

  09843003
  Резервно заменливо огледало за заварување.

  Чекан за заварување

  071582400
  Чекан за заварување, служи за отстранување згура. Изработен е од челик и има тежина од 4 грама.

  Аголен магнет, 94 x 64 mm

  0691180
  Аголен магнет за фиксирање и држење при заварување, лемење и други монтажни работи. Прецизно спојува прифили со рамни и кружни метални парчиња. Има можност за спојувања под агли од 3, 45, 75, 9, 15, 12 и 18 степени. Лесно се отстранува, со едноставно навалување настрана. Заштедува време и пари со елиминирање на потребата од помошни работници. Магнетот тежи 26 грама.

  Манометар за аргон/CO2,0-200/300BAR

  0984018007
  Манометар за аргон/CO2,-2/3BAR кој се користи за мерење на притисок во боца до максимални 315BAR. Го исполнува стандардот DIN EN 562 / ISO 253.

  Количка за апарат за заварување

  0984001005
  Специјална количка за апаратите за заварување REL, TIG, MIG.

  Останато