Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Пневматска инсталација

  Популарни артикли од категоријата Пневматска инсталација

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Пневматско црево на котур

  069901015
  Димензии: 367x191x367

  Припремна група за пневматски алат 1/2“

  069900312

  Обезбедете ги вашите пневматски уреди со чист, регулиран воздух и зголемете ги перформансите и работниот век на вашите алати.

  • Големина: 2 (1/2 инчи)
  • Мин./макс. работен притисок: 0,5-16 бари
  • Капацитет на проток: 4600 l/min

  Wurth челична спојка женска 1/2", надворешен навој

  0699020412
  Месинг-спојките го намалуваат работниот притисок, кој пневматскиот алат го користи за извршување на работа, за околу 1 бар, додека челичните спојки, пак, го намалуваат истиот притисок за само 0,1 бар. Висока брзина на проток до 1690 l/min.

  Пневматска инсталација