Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Останато

  Популарни артикли од категоријата Останато

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  FSK лепак за ПВЦ

  0892100091

  Наменет за ладно заварување на ПВЦ при производство на ПВЦ столарија, како и за лепење на други профили од ПВЦ, за поврзување на ПВЦ цевки (со исклучок на оние кои се за течност под притисок).

  Средство за чистење алуминиумски профили

  0892130030
  Средство за чистење на алуминиумски профили, како и тврд ПВЦ. Многу добро ги отстранува остатоците на лепило од заштитните слоеви, трагите од восочна креда, гума и други нечистотии.

  Чистач на ПВЦ површини

  089210010
  Тип 10 е лесно корозивно средство за чистење на тврд ПВЦ. Отстранува ознаки и груби нечистотии, а може да се користи и за предчистење на површини кои се лепат на тврд ПВЦ.

  Мешач за двокомпонентен лепак

  089213520
  Статички мешач за двокомпонентен лепак.

  Останато