Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Плазма

  Популарни артикли од категоријата Плазма

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Апарат за плазма сечење POWERCUT 70S

  5952200070

  Напредна инвертерска IGBT технологија која овозможува сигурно и ефикасно плазма сечење со заштеда на енергија. Прецизно исечени рабови за сите дебелини до 16 mm без оштетување на работниот предмет.

  Плазма