Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Средства за чистење и освежување на клима каналите

  Популарни артикли од категоријата Средства за чистење и освежување на клима каналите

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  QUICKFRESH- средство за освежување на внатреш. на возилата и клима системите

  089376452
  Средство за освежување на внатрешноста на возилата и клима системите

  FRESH&CLEAN - Чистач и освежувач на клима системи

  789376400E
  2 во 1 мирисна активна пена за чистење и освежување на клима уредите како и неутрализација на непријатните мириси. Продира во нечистотијата и ја отстранува од сите непристапни места. Посебно погодно за чистење на вентилациски канали. По чистењето обезбедува пријатен освежувачки мирис.

  Средства за чистење и освежување на клима каналите