Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сет насадници

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Сет ковани насадни клучеви 1"

  071415701
  6.390 со ДДВ
  Сет 6-аголни метрички, долги ковани насадни клучеви. Работен прифат 1" OK22-41. Сетот е спакуван во куфер од тврда пластика

  Сет ковани насадни клучеви 1/2"

  071413701
  4.690 со ДДВ
  Сет 6-аголни метрички, долги ковани насадни клучеви. Работен прифат 1/2". OK 10-32. Сетот е спакуван во куфер од тврда пластика.

  Сет ковани насадни клучеви 3/4"

  071414701
  5.390 со ДДВ
  Сет 6-аголни метрички, долги ковани насадни клучеви. Работен прифат 3/4". OK 17-38. Сетот е спакуван во куфер од тврда пластика.

  Сет ковани насадни клучеви за АЛУ фелни

  071413030
  3.229 со ДДВ
  Сет ковани насадни клучеви 1/2" за алуминиумски фелни, OK 17-21.

  Мултифункционален сет 1/4" ZEBRA

  09651123
  5.290 со ДДВ
  Сет насадни клучеви со MULTI прифат. 5 различни работни прифати во еден насаден клуч. Zebra рачва, две екстензии со вметоци.

  Сет насадни клучеви 1/2', мулти, 23парч., ZEBRA

  096513023
  8.890 со ДДВ
  Сет насадни клучеви со MULTI прифат. 5 различни работни прифати во еден насаден клуч. Zebra рачва, две екстензии и кардански зглоб.

  Сет насадници

  Filter by:

  Clear All
  Min: 2.990 Max: 19.590
  ден2990 ден19590