Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  MIG/MAG

  Популарни артикли од категоријата MIG/MAG

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Апарат за MIG заварување MIG 180-5S

  5952350180

  Апарат за MIG заварување MIG 180-5S е дигитално контролиран инвертер со најновата IGBT технологија, која му овозможува непречена работа при големи варијации на напонот.

  Апарат за заварување MIG/MAG 250

  5952001250

  Апаратот за заварување MIG / MAG 250 е дигитално контролиран инвертер со најнова технологија IGBT, овозможувајќи му да работи непречено при големи варијации на напон.

  Апарат за MIG/MAG заварување MIG 350 SYN

  5952001350

  Апаратот за заварување MIG 350 SYN е дигитално контролиран синергетски инвертер со најнова технологија IGBT.

  Апарат за заварување MIG 500SYN

  5952001500

  Апаратот за заварување MIG 5SYN е дигитално контролиран синергетски инвертер со најнова технологија IGBT.

  Апарат за заварување MIG 500PULSE

  5952001501

  Апаратот за заварување MIG 500 PULSE е дигитално контролиран синергетски инвертер со најнова технологија IGBT која овозможува голема контрола на заварувањето при нестабилен напон и систем на додавање на жица со 4 ваљаци и водено ладење на горилникот за заварување на конструкциски челик, алуминиум и прохром.