Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Куќни апарати

  Популарни артикли од категоријата Куќни апарати

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Кварцна греалка 1200W

  UQG1200W
  Греалката има 3 кварцни грејачи со 3 опции за греење. Опција „прекинувач“ за гаснење во случај на превртување, кој се наоѓа на „ногата“ на греалката. Истата има и рачка за носење.

  Калорифер греалка 2000W

  UG2000C
  Калорифер греалка со моќност од 2000W. За загревање на простории во неколку нивоа на топлина и брзина на работа.

  Уљен радијатор, 2000W

  UUR2000W
  Температурата во просторијата може да се прилагоди со помош на термостат. Едноставно свртете го копчето на термостатот во насока на стрелките на часовникот за да се зголеми, и спротивно од стрелките на часовникот за да ја промените температурата додека не се постигне саканата температура. Вклучете ја греалката и поставете го прекинувачот во една од позициите за напојување на грејачот.

  Конвертор за греење, 2000W

  UG2000RCH
  Компактна конвекторска греалка со висока термичка ефикасност и модерен дизајн. Има термостат за прилагодување на оптималната температура, а моќноста може да се прилагоди - 1000W или 2000W. Термостатот и прилагодливата моќност ви овозможуваат да ја прилагодите и одржувате оптималната температура во просторијата. Се користи како самостоен грејач. Поради заштитата IPX4- може да се користи во бањата бидејќи е заштитен од прскање на вода од сите правци. Не содржи вентилатор, така што не расфрла прашина и работи тивко. Тежината е 4,73 кг.

  Кујнска вага, 5кг, Macarons, со дисплеј

  UKV5M
  Дигитална кујнска вага со интересно стакло. Може да мери тежина до 5 кг, но со исклучителна прецизност од 1 г. Има функција на тара, па може да ја мери храната во сад. Димензии на вагата: 222x152x22mm.

  Вага за мерење на телесна тежина, 180 kg, дисплеј

  UTV180HD
  Исклучително практична и интересна електронска вага изработена од калено стакло. Максималната тежина што може да ја измери вагата е 180 kg и има потпора во 4 точки. Наместо класичниот дисплеј, вагата ја покажува тежината со големи црвени бројки. За да се даде најпрецизна тежина, треба да се постави на рамна површина. Не треба да се користи во простории кои се изложени на висока влажност или екстремни температури. За работа му требаат 2 xAAA батерии. Прецизноста е до 100 g и автоматски се исклучува. Димензии на вагата 300х300х22мм.

  Куќни апарати