Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  WC Даски

  Популарни артикли од категоријата WC Даски

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  WC даска KLIK FIX, дуропласт, бела боја

  KFX00

  WC даска од дуропласт, која се карактеризира со исклучителна цврстина на материјалот, отпорна на механички оштетувања и гребнатини. Површината е мазна и лесна за чистење. Klik Fix даската овозможува брзо и лесно отстранување на даската од школката и со тоа детално и едноставно чистење, а дополнително е антибактериска. Тежина 2 кг

  WC даска, LAGUNA лакиран медијапан, бела, инокс шарки

  DKS11440

  WC даска изработена од медијапан, исклучително отпорна на механички дејства со фина обработка. Има шарки од не'рѓосувачки челик. Тежина 3,2 кг

  WC даска, SIROS, duroplast, 1,84kg

  KSSI00TA

  WC даска од дуропласт, која се карактеризира со исклучителна цврстина на материјалот, отпорна на механички оштетувања и гребнатини. Површината е мазна и лесна за чистење. Има шарки од не'рѓосувачки челик и е антибактериска. Тежина 1,84 кг

  WC даска, SNOW медијапан, бела

  D11440
  WC даска изработена од медијапан, исклучително отпорна на механички дејства со фина обработка. Има метални, хромирани шарки. Тежината е 3,45 кг

  WC даска GENOA, Slim, Fast fix, Softclose

  KSTDS00TA

  GENOA дуропласт даската е мултифункционална. Карактеристиките на даската се атрактивен тенок дизајн, со механизам FAST-FIX - можност за брзо и лесно склопување и расклопување со притискање на копче, погодно за чистење и дезинфекција на тоалетната школка. Исто така има и механизам SOFTCLOSE, што овозможува тивко да се спушта капакот. Тоалетните даски од дуропласт се одликуваат со исклучителната цврстина на материјалот, отпорни на механички оштетувања и гребнатини. Површината е  антибактериска и мазна, лесно се чисти.

  WC Даски

  Close
  Filter by Clear All