Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Течен метал

  Популарни артикли од категоријата Течен метал

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Течен метал FE1, 500 gr.

  0893449
  Течен метал е двокомпонентно средство наменето за брзи поправки во областа на обработка на маталите, дури и на вертикални површини. Ова средство е погодно за пополнување на зазори, заптивање на пукнатини , поправка на ротациони делови и др.Нанесувањето на течниот метал се врши со дрвена лопатка, а може и да се обработи со фини постапки на стругање, дупчење, глодање, обликување со турпија после стврднување на површината.

  Течен метал, 2K, 25 ml

  0893449025
  Течен метал е двокомпонентно средство наменето за брзи поправки во областа на обработка на металите, дури и на вертикални површини. Ова средство е погодно за пополнување на зазори, заптивање на пукнатини , поправка на ротациони делови и др.Нанесувањето на течниот метал се врши со дрвена лопатка, а може и да се обработи со фини постапки на стругање, дупчење, глодање, обликување со турпија после стврднување на површината.

  Течен метал