Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Останати артикли за хемиско анкерисување

  Популарни артикли од категоријата Останати артикли за хемиско анкерисување

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Пластична чаура за анкерисување WIT-SH

  Пластична типла за анкерисување. Наменета е за анкерисување во шуплива цигла и гасбетон. За хемиски анкери WIT-VM 250 i WIT-PM 200

  Пиштол за WIT анкер маса MULTI

  0891003105
  Универзален пиштол за користење на маси во различни пакувања: стандардни туби од 310 ml, коаксијални туби од 150 ml, 330 ml, 420 ml, како и паралелни туби (една до друга) од 385 ml и 585 ml. Ергономски прилагодената рачка поместена кон средината на пиштолот спречува навалување на пиштолот и го намалува заморот за време на работата.

  Останати артикли за хемиско анкерисување