Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Машински завртки

  Популарни артикли од категоријата Машински завртки

  Load
  Види како Табела Листа
  Приказ по страна
  Подреди по

  DIN 933 квалитет 8.8

  Завртка со 6-аголна глава, полн навој, квалитет 8.8.

  67 верзии
  Види се

  Торбан завртки

  Торбан завртка, челик 4,8 поцинкувана, сина пасивирана.

  61 верзии
  Види се

  Хангар завртки

  Хангар завртка, поцинкувана, квалитет 4.6

  11 верзии
  Види се

  Машински завртки