Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Електрични тримери

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Батериски тример за трева/жива ограда

  FZO3600E
  2.190 со ДДВ
  FZO3600E е практичен батериски тример со опција на сечилото за средување на рабовите на тревниците, како и сечило наменето за од уредување на жива ограда до кратење на украсните растенија што паѓаат, така што секое домаќинство има потреба од него. Користи батерија од 3.6V и има капацитет од 1.300mAh. Должината на сечилото е 100мм, ширината е 70мм, а растојанието помеѓу забците е 8мм. Замената на сечилото е брза и лесна. Времето за полнење на батеријата е помеѓу 3 и 5 часа.

  Електричен тример за жива ограда

  FZO550E
  3.390 со ДДВ
  Електричниот тример за жива ограда FZO550E е наменет за сите љубители на убаво средени градини и дворови. Со помош на овој алат може да направите најразлични фигури и форми од својата жива ограда. Моќноста на овој тример е 550W, а максималната дебелина која ја сече е 14мм. Должината на ножот е 45см, додека должината на острилото на запчаникот е 22мм.

  Електричен тример за трева, 250W

  F250E
  1.590 со ДДВ
  Електричниот тример F250E со моќност од 250W е идеален за сите косења во вашата градина до кои нема пристап косилката. Произведен е од лесна пластика која му овозможува на корисникот лесно да маневрира.

  Електричен тример за трева, 500W

  F500E
  2.790 со ДДВ
  Електричен тример F500E со моќност од 500W кој гарантира дека овој тример ќе ги исполни сите ваши очекувања кога станува збор за уредување на дворот или градината.

  Куќиште на стартер за моторни тримери

  FTSTARTER
  599 со ДДВ

  Моторен тример FT52

  FT52
  9.130 со ДДВ
  Бензиски моторен тример со моќност од 1,6kW со дводелна карданска цевка со пречник од 26мм. Овој тример се испорачува со ремен за носење, стандардна глава со конец и 3T нож.