Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Бонсек и убодни пили

  Популарни артикли од категоријата Бонсек и убодни пили

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  ZEBRA лист за бонсек, HSS

  Лист за бонсек изработен од високолегиран челик и појачани рабови на запчаниците.

  Благодарение на рабовите кои се изработени од цврст материјал се зголемува ефикасноста на работењето и работниот век на алатот.

  Карактеристики:

  • Димензија: 300х13х0,65
  • Универзално применливо сечило
  • Зголемена безбедност при работењето
  • Високи перформанси при сечење
  • Економичност

  Бонсек и убодни пили