Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Моторни тримери

  Популарни артикли од категоријата Моторни тримери

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Моторна Тример Косилка 56cm, 170cc

  FWT170

  Мотор: RV170-S3 , четворотактен
  • Куќиште: 20" Метално куќиште
  • Димензија на тркала: 14”(задни) тркала
  • Ширина на косење: 22" (560mm)
  • Висина на косење: 50-105mm
  • Резервоар за гориво: 0,8L
  • Резервоар за масло: 0,5L
  • Површина за косење: 1500 m2
  • Мобилност: Туркачка
  • Запремнина: 170cc
  • Ниво на бука: 102dB(A)
  • Снага: 2,5 kW
  • Тежина: 23,5kg

  Моторен тример FT43P

  FT43P
  Моторен тример FT43P со моќност од 1,25kW што го прави идеален избор за косење во домаќинството. Овој тример се испорачува со ремен за носење, стандардна глава со конец и 3T нож.

  Моторен тример FT52P

  FT52P
  Бензинскиот тример FT52P, кој се покажа како исклучително квалитетен и сигурен е со моќност од 1,6kW и дијаметар на кардански цевки од 28 mm. Удобниот ремен, брзополнечката глава со конец и ножот 3T се стандардна опрема на овој врвен моторен тример.

  Моторен тример со антивибрациски систем

  FT52PAV
  Моторниот тример FT52PAV со моќност од 1.6kW со АНИ-ВИБРАЦИСКА рачка му овозможува многу помалку вибрации на самиот корисник. Удобниот ремен, брзополнечката глава со конец и ножот 3Т се стандардна опрема на овој врвен моторен тример.

  Моторни тримери

  Close
  Filter by Clear All