Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Авто

  Популарни артикли од категоријата Авто

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Бришачи за автомобили Plus Line

  Погодни за 98% од возилата, со 13 адаптери и стандарден животен век.
  Модерен и привлечен дизајн со мулти-адаптер
  98% покриеност на пазарот за најширок спектар на возила.
  Високи перформанси за чистење во сите временски услови.
  Напредна технологија за намалување на триењето и бучавата со голема издржливост под различни временски услови.
  Технологија на заобленост и симетричен дизајн на спојлер за оптимален контакт со шофершајбната при големи брзини.


  Известување:
  Исчистете го ветробранското стакло за да ги отстраните сите остатоци и маснотии пред да ги поставите новите бришачи.
  Откако ќе го поставите новиот бришач, извадете ја заштитната футрола и полека спуштете го на шофершајбната.

  11 верзии
  Види се

  FLATBLADE универзален бришач за автостакла

  Предност на Flatblade бришачите:

  Основна конструкција - јаглероден челик.

  Единствен лачен дизајн кој овозможува рамномерна распределба на притисокот на стаклото, прилагодувајќи се на различните облици на ветробрански стакла.

  • Отпорност на високи температури до +55 C
  • Отпорност на ниски температури до - 50 C
  • Применливи во сите климатски услови
  • 100% природна гума + INOX

  Универзален бришач за задно стакло

  Универзален бришач на задното стакло.

  Телото на бришачот е направено од пружина. Обезбедува рамномерен притисок по целата должина на контакт со шофершајбната, дури и со закривено стакло.

  Авто

  Close
  Filter by Clear All