Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Течност за одржување на ветробрански стакла

  Популарни артикли од категоријата Течност за одржување на ветробрански стакла

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Блиц чистач за ветробранско стакло

  0892333
  Висококонцентрирано средство (1:100) за миење на ветробранското стакло во летните месеци.

  Зимска течност за ветробранско стакло

  5892332810

  Карактеристики:

  • Заштита од мраз – 21°C

  • Не нагризува поликарбонатно стакло

  • Не ја оштетува бојата и гумата

  • Пријатен мирис на лимон. Боја: сина

  BLITZ-Летно средство за ветробрански стакла 3l

  5892333810
  BLITZ- Summer auto glass ефикасно отстранува слој од нечистотии и мрсни наслаги кои предизвикуваат непријатно прекршување на светлината. Отстранува залепени инсекти непосредно по контактот со стаклото, спречува создавање на наслаги од нечистотии. Не е штетна за поликарбонатни стакла, гума, пластика, лак и боја.

  Течност за одржување на ветробрански стакла