Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Либели/Мастери

  Популарни артикли од категоријата Либели/Мастери

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Либела алуминиумска

  Алуминиум, прашкасто премачкана површина за полесно чистење, 2% степен читлив на хоризонталната либела, точност на мерење +/- 0,5 mm/m, глодана мерна површина (овозможува поголема точност на мерење), можно е мерење над глава, печатена скала во cm, шок- абсорбирачки гумени завршни капачиња, либели отпорни на UV зрачење и удари

  Либела торпедо магнетна 20cm

  COX791228
  Пластика со алуминиумски ленти, гумени рабови, со магнети и 3 либела: хоризонтална, вертикална и 45°

  Либела од лесен материјал, STANDARD, 40 cm

  CP735040
  Точност на мерењето: нормална положба +/- 1,0 mm/m, прашкасто премачкана површина за полесно чистење, три нивоа на мерење (хоризонтално, вертикално, ротирачко)

  Либела од лесен материјал 80cm со 2 рачки

  CP736080
  Точност на мерењето: нормална положба +/- 1,0 mm/m, прашкасто обложена површина за полесно чистење, три нивоа на мерење (хоризонтално, вертикално, ротирачко)

  Либела од лесен материјал 100cm со 2 рачки

  CP736100
  Точност на мерењето: нормална положба +/- 1,0 mm/m, прашкасто обложена површина за полесно чистење, три нивоа на мерење (хоризонтално, вертикално, ротирачко)

  Master

  - Даска за израмнување и правилен раб

  - Изработена од тврд алуминиум

  Либели/Мастери

  Close
  Filter by Clear All