Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Прилагодувачки клуч за цевки

  Популарни артикли од категоријата Прилагодувачки клуч за цевки

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Клуч за цевки со длабоки вилици, 250 mm

  571572202
  Брзо прилагодлив клуч за цевки, 250 mm. Супер тенки челусти и глава. 30% подолги челусти од стандардниот клуч, длабоки челусти. 55% поголема ширина, работен отвор на клучот. Дизајниран за тесни простори, каде што стандардниот клуч не е соодветен.

  Прилагодувачки клуч за цевки