Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Мебел за градина

  Популарни артикли од категоријата Мебел за градина

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Gazebo тенда

  FGMR1

  Димензии на тендата: 3*3 м

  Висина на тенда: 2,6 m

  Димензии на ногарките: 14*20*0,7 мм

  Димензии на кровната цевка: 15*15*0,6 мм

  Димензии на крошна цевка: 14*20*0,6 мм

  Материјал: 180гр, полиестер

  Лулашка полу-јајцеста GRIGIO

  FLJG
  Изработка од пластифицирани челични цевки и PVC ратан. Стабилна основа и атрактивен дизајн. Материјалот на перницата е водоотпорен.

  Лулашка полу-јајцеста MARRONE

  FLJM
  Изработка од пластифицирани челични цевки и PVC ратан.Стабилна основа и атрактивен дизајн.Материјалот на перницата е водоотпорен.

  Мебел за градина