Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Рамни механичарски

  Популарни артикли од категоријата Рамни механичарски

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Одвртувач со рачва 4 во 1

  06136401
  Одвртувач за работилница

  Wurth одвртувач со дијамантска превлака, PH2, 125mm

  575172322
  Врвот на одвртувачот е со дијамантска обвивка. Подобро налегнува на главата на завртката, подолг век на траење на одвртувачот, одвртување на оштетените завртки, помал степен на примена на сила за завртки за одвртување.

  Wurth одвртувач со дијамантска превлака, шлиц 1.0 x 5,5, 125mm

  57517231055
  Врвот на одвртувачот е со дијамантска обвивка. Подобро налегнува на главата на завртката, подолг век на траење на одвртувачот, одвртување на оштетените завртки, помал степен на примена на сила за завртки за одвртување.

  ZEBRA одвртувач краток, шлиц

  061325105
  Димензија: 1х5, 5х25

  Рамни механичарски

  Close
  Filter by Clear All