Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Предности на е-трговија

   

  Телефонска поддршка

  Информирајте се повикувајќи го нашиот call centar и дознајте ги одговорите на сите ваши прашања во врска со асортиманот на WURTH производите и нивната нарачка.

   

  Брза и бесплатна испорака

  Заштедете време и пари на нарачките со вкупна вредност преку 1500 денари, бидејќи вашиот WURTH  ве  почестува со бесплатна испорака на вашата адреса, преку нашите курирски служби.

   

  Проверен квалитет

  Бидете сигурни во тоашто го купувате, со директно купување од реномирана компанија со долга традиција која обезбедува оптимален квалитет и перформанси за сите производи.

   

  75 години усовршување

  Три милиони клиенти низ целиот свет имаат доверба во квалитетот на WURTH и понуда на повеќе од 125.000 артикли во над 80 земји.

   

  Гарантирана сатисфакција

  Сите производи на WURTH се подложени на детална контрола на квалитетот - Нарачајте ги и уверете се.

   

  Пробајте пред да купите

  Можете да ги видите и пробате сите артикли наведени во WURTH E-Shop во живо во еден од нашите Pick & Go објекти.

   

  Посебни погодности

  Регистрирајте се на нашиот e-shop и уживајте во посебните придобивки, како што е историјата на купување, статусот на нарачката и различните придобивки што ги уживаат само регистрираните корисници.

   

  Обезбедена гаранција и сервис

  Секој од нашите производи е опфатен со услови за гаранција, како и сервисенцентар што брзо и лесно обезбедува поправка на уредот дури и надвор од гарантниот период.