Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Паропропустливи фолии

  Популарни артикли од категоријата Паропропустливи фолии

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Фолија за кровопокривање, паропропусна, BREAWARF

  3681100100

  Контактна високодифузна поткровна мембрана, се монтира директно на термо изолација
  (двослојна кровна конструкција без дрвена подлога, вентилирана термоизолирана фасада)

  Паропропустливи фолии