Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Опрема за механичари

  Популарни артикли од категоријата Опрема за механичари

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Пластична работилничка количка, лежечка

  071593007

  Пластична работилничка количка, лежечка со полици за одлагање на алат.

  Карактеристики:

  • Голема носивост макс. до 125 kg,
  • Димензии: 1.010 х 470 х 130 mm,
  • Тежина: 5,4 kg,
  • За употреба на тврда и рамна површина,
  • 6 тркала,
  • Наслон за глава,
  • Ергономска положба за рамена,
  • Две магнетни полици за одлагање на алат.

  Метална работилничка количка, лежечка

  071593070

  Метална работилничка количка, лежечка

  Карактеристики:

  • Склоплива
  • Јака метална конструкција
  • Голема носивост макс. до 110 kg,
  • Димензии: 1.025 х 425 х 105 mm,
  • Тежина: 6,2 kg,
  • За употреба на тврда и рамна површина,
  • 6 тркала,
  • Наслон за глава,
  • Ергономска положба за рамена,

  Опрема за механичари