Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Сетови машини

  Популарни артикли од категоријата Сетови машини

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  MASTER M-CUBE COMBO SET (ABS-1/AHKS/APS)

  5701454005

  Се состои од три електрични алати во специјално дизајнирана торба.
  Сите машини имаат континуирано следење на моторот и долг работен век.

  Функцијата за заштита на моторот го исклучува моторот пред време во случај на блокирање, преоптоварување или прегревање.

   

  Master M-cube Combo Set - (ABS-1/ABH-1/ASS)

  5701452005

  Се состои од три електрични алати во торба.
  Сите машини имаат континуирано следење на моторот и долг работен век:

  Функцијата за заштита на моторот го исклучува моторот пред време во случај на блокирање, преоптоварување или прегревање.

  Ефикасен мотор без четкички со резерви на моќност со ниско одржување, одржува постабилна брзина дури и при оптоварување.

  Master M-cube Combo Set - (ABS-1/ABH-1/AFS)

  5701451005
  • 3 Машини
  • 3 Батерии
  • 1 Брз полнач
  • 1 Торба

  Батериска дупчалка-одвртувач ABS 18 Compact

  Батериска убодна пила AFS 18 Compact

  Батериска ударнa дупчалка ABH 18 Compact

  Master M-cube Combo Set - (ABS-1/ABH-1/AWS)

  5701453005
  • 3 Машини
  • 3 Батерии
  • 1 Брз полнач
  • 1 Торба

  Батериска дупчалка-одвртувач ABS 18 Compact

  Батериска аголна брусалка AWS 18-125 P Compact

  Батериска ударнa дупчалка ABH 18 Compact

  Сетови машини