Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Пиштоли и прибор

  Популарни артикли од категоријата Пиштоли и прибор

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Двоен пиштол за картуши 310ml

  089160123

  За истиснување на 2-компонентни лепила AI-1 2C-PUR

  Материјал: пластика - полиамид
  Боја: Црна
  Тежина на производот: 1378.500 g
  Должина: 235 mm
  Ширина: 190 мм

  Пиштол за пур пена ECO пластичен / портокалов

  18911520
  Пиштол за прецизно нанесување на пиштолска пур пена со дополнителни ПВЦ вбризгувачи за непристапни места. Едноставен и лесен за употреба. Направен е од месингани дизни, цевки од нерѓосувачки челик и ПВЦ рачка.

  Пиштол за ПУ пена PROFESSIONAL - PTFE

  189115230
  Пиштол за пур пена professional кој служи за професионално нанесување на пиштолска пур пена. Робусна изработка и убав дизајн. Благодарејќи на својата ергономска рачка, овој алат добро лежи во рака. Пиштолот е со исклучителен квалитет, комплетно прекриен со слој од PTFE, што овозможува пур пената да не се залепи за телото на пиштолот.

  Пиштол за картуши

  1891852

  Моќен пиштол изработен од јака пластика наменет за метални и пластични картуши.

  Пиштол за силикон 600ml/310ml Алу-појачан

  1891134315
  Алуминиумски пиштол со зајакната конструкција со метални навојни чепови, наменет за истиснување на маса спакувана во фолија од 600ml/400ml, како и за туби од 310ml.

  Пиштол за картуши метален

  1891854
  Метален пиштол со алуминиумска рачка за картуши, наменет за метални и пластични еднокомпонентни картуши од 310мл. Овој пиштол е многу лесен и со исклучително силна потисна моќ.

  Пиштол за фарбање, најлон лонче 600ml

  Гравитациски фарбарски пиштол со низок притисок со најлонски резервар со волумен од 600ml. Се користи за нанесување на премаз на дрво, метал и пластика. Овој пиштол поддржува премази со основни, акрилни и двокомпонентни бои како и еднокомпонентни емајл лакови. Поседува лесно и компактно алуминиумско куќиште со прохромска игра и дизна и прецизен регулатор за притисок на воздух.

  Пиштоли и прибор

  Close
  Filter by Clear All