Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Алат за лепење на ветробрански стакла

  Популарни артикли од категоријата Алат за лепење на ветробрански стакла

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Жица за отстранување на ветробранско стакло, исплетена 22,5m

  07145828
  Жица за отстранување на ветробранско стакло, исплетена

  Кратка рачка за жица за отстранување на ветробранско стакло

  07145823
  Кратка рачка за потегнување на другиот крај на жицата за отстранување на ветробранско стакло

  Жица за отстранување на ветробранско стакло, квадратна A2, 50m

  0891656
  Жица за отстранување на ветробранско стакло, квадратна A2

  Долга рачка за жица за отстранување на ветробранско стакло

  07145824
  Долга рачка за жица за отстранување на предно ветробранско стакло. Се користи и за фиксирање на едниот крај на жицата за отстранување на ветробранско стакло.

  Четкичка за нанесување на прајмер за ветробранско стакло

  0891650
  Предност на четката : Одлично впива поголема количина од прајмерот што овозможува нанесување на рамномерен слој на површината-ЗАШТЕДА НА ПРАЈМЕР. Не остава влакна: нема нечистотии и нема одлепување на стаклото или продор на вода во кабината.

  Вакум држачи за стакло

  07145820
  Сет 2 пар, носивост 45 kg, површина на лепење Ø 120 mm

  Алат за лепење на ветробрански стакла