Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Галантерија за бања

  Популарни артикли од категоријата Галантерија за бања

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Канал за туш кабина, BLANCO, 500 mm - црн

  VSSTKB50B

  - Вклучена самолеплива хидроизолација
  - Кугличен систем против повратни мириси
  - Фина нивелација при монтирање
  - Должина 500mm
  - Отвор 50mm

  Канал за туш кабина, DOT, 500 mm - црн

  VSSTKD50B

  - Вклучена самолеплива хидроизолација
  - Кугличен систем против повратни мириси
  - Фина нивелација при монтирање
  - Должина 500mm
  - Отвор 50mm

  Канал за туш кабина, PURE, 500 mm - црн

  VSSTKP50B

  - Вклучена самолеплива хидроизолација
  - Кугличен систем против повратни мириси
  - Фина нивелација при монтирање
  - Должина 500mm
  - Отвор 50mm

  Канал за туш кабина, Straight, 500 mm - црн

  VSSTKS50B

  - Вклучена самолеплива хидроизолација
  - Кугличен систем против повратни мириси
  - Фина нивелација при монтирање
  - Должина 500mm
  - Отвор 50mm

  WC Четка за тоалет со ѕиден држач

  SACG151

  Тоалетна четка со ѕиден држач и сад со матирано стакло. Садот е подвижен за да може лесно да се чисти. Се монтира на ѕид со помош на сет типли и завртки кои доаѓаат со него.

  Држач прстен за пешкир, ВАЅЕ

  SAGB1296
  Држач прстен за пешкир. Се монтира на ѕид со помош на сет типли и завртки кои доаѓаат со него.

  Држач со дозер за течен сапун, CUBE

  SACG150
  Држач со дозер за течен сапун има подвижен диспензер од матирано стакло. Се монтира на ѕид со помош на сет типли и завртки кои доаѓаат со него.

  Држач со основа за сапун, CUBE

  SACG147
  Држачот за сапун има подвижна основа направена од проѕирно стакло. Се монтира на ѕид со помош на сет типли и завртки кои доаѓаат со него.

  Држач со основа за сапун, ВАЅЕ

  SAGB1295
  Држачот за сапун има подвижна основа направена од проѕирно стакло. Се монтира на ѕид со помош на сет типли и завртки кои доаѓаат со него.

  Држач со чаша за четки, CUBE

  SACG146
  Држачот за четки за заби има подвижна чаша направена од проѕирно стакло. Се монтира на ѕид со помош на сет типли и завртки кои доаѓаат со него.

  Држач со чаша за четки, ВАЅЕ

  SAGB1294
  Држачот за четки за заби има подвижна чаша направена од проѕирно стакло. Се монтира на ѕид со помош на сет типли и завртки кои доаѓаат со него.

  Едностран држач за пешкир, ВАЅЕ, 60cm

  SAGB1291
  Едностраниот држач за пешкир е долг 60 cm, што овозможува ставање на два мали или еден голем пешкир. Се монтира на ѕид со помош на сет типли и завртки кои доаѓаат со него.

  Канали CONART Classic

  Одводен канал за вода со систем против повратен мирис. Едноставната инсталација е овозможена со систем за нивелација и самолепливата хидроизолација. Дијаметарот на одводот е 50 mm, во кој има голем и сув сифон, кој воедно е и самоисплакнувачки.

  Канали CONART Medium

  Одводен канал за вода со систем против повратен мирис. Едноставната инсталација е овозможена со систем за нивелација и самолепливата хидроизолација. Дијаметарот на одводот е 50 mm, во кој има голем и сув сифон, кој воедно е и самоисплакнувачки.

  Канта за отпадоци, ВАЅЕ, 3l

  SACKO3
  Корпа за отпадоци изработена од нерѓосувачки челик со волумен од 3l. Со системот на педали, капакот се крева лесно и без да се извалкаат рацете, а отпадот се внесува во пластичната внатрешна корпа.

  Кука држач за пешкир, ВАЅЕ

  SAGB1293
  Куката држач е погодна за закачување пешкири, со што се заштедува простор. Се монтира на ѕид со помош на сет типли и завртки кои доаѓаат со него.

  Решеткаст држач на сапун, CUBE

  SACG149
  Решеткастиот држач за сапун е направен од метал. Се монтира на ѕид со помош на сет типли и завртки кои доаѓаат со него.

  Сет галантерија, CUBE, 6 пар.

  SACG152
  Сетот за бања се состои од 6 дела: 3 држачи за пешкири (кука, едностран држач и прстен), држач за тоалетна хартија, држач за сапун и држач за четка.

  Галантерија за бања

  Close
  Filter by Clear All