Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување
  RSS

  Нови Производи

  Слика на Работни панталони, HAMMER

  Работни панталони, HAMMER

  Работните панталони HAMMER обезбедуваат максимална удобност благодарение на растегливоста на материјалот од кој се направени. Панталоните се водоотпорни, со дополнителни рефлектирачки елементи и материјал против абење за главните контактни области.


  - Тројни шевови.
  - Рефлектирачки ленти.
  - Два странични џебови.
  - Два џебови со преклоп.
  - Џеб за алат.
  - Ластик на долниот дел од ногавицата.

   

  Состав:

  92% најлон 8% спандекс, 260гр

  Слика на Сет градежни бургии SDS PLUS-Quadro

  Сет градежни бургии SDS PLUS-Quadro

  0648171001
  3.450 ДЕН со ДДВ

  Сет ѕидарски бургии, SDS plus Quadro - 4 спирали, 8 парчиња 

  Димензии:

  • 5.0 X 50 X 110mm
  • 5.0 X 100 X 160mm
  • 6.0 X 50 X 110mm
  • 6.0 X 100 X 160mm
  • 8.0 X 50 X 160mm
  • 8.0 X 100 X 160mm
  • 10.0 X 100 X 160mm
  • 12.0 X 100 X 160mm

  Слика на Зимска softshell јакна 3 во 1 - DEXTER

  Зимска softshell јакна 3 во 1 - DEXTER

  Зимска јакна DEXTER Softshell 3 во 1. Се состои од softshell јакна која е исклучително лесна и ја задржува топлината, водоотпорна e и отпорна на ветер.


  - Термоизолација.
  - Висока јака.
  - Прилагодливи манжетни на ракавите.
  - Прилагодлив струк.
  - Затворање со патент со велкро.
  - Прилагодлива, неотстранлива качулка.
  - Два странични џебови.
  - Два преклопни џебови на градите.
  - Два џебови на градите со патент.
  - Џеб за лична карта.
  - Аудио излез.
  - Два внатрешни џебови.
  - Рефлектирачки ленти.

  Softshell:
  - Два странични џебови со патент.
  - Два внатрешни џебови.
  - Прилагодлив струк.
  - Висока јака.
  - Индекс на вода: 5000мм.

  Слика на Softshell јакна - Green

  Softshell јакна - Green

  Green Softshell јакна со спортски дизајн, зелена боја, наменета за секојдневни активности.


  - Два странични џебови.
  - Џеб на градите со патент.
  - Џеб на ракавот со преклоп.
  - Три внатрешни џебови
  - Рефлектирачки ленти.
  - Еластични манжетни на ракавите со отвор за палецот.
  - Висока јака.
  - Водоотпорна.
  - Индекс на вода: 8000 mm
  - паропропустливост: 500 MVP

  Слика на Зимска јакна ELBRUS Hi-Vis

  Зимска јакна ELBRUS Hi-Vis

  Elbrus Hi-Vis зимска јакна дизајнирана за најтешките зими. Се користи на градилишта, во сообраќај, во магацини, во комунални претпријатија, во електроиндустријата итн. 


  - Рефлектирачки детали.
  - Скриена качулка.
  - Висока јака.
  - Еластични манжетни.
  - Два странични џебови.
  - Џеб на градите со патент.
  - Џеб на ракавот со патент.
  - Затворање со патент со преклоп.
  - Прилагодливи манжетни.
  - RIP STOP засилувања.
  - Индекс на вода: 5000мм

  Слика на Softshell јакна Hi-Vis - FLUO

  Softshell јакна Hi-Vis - FLUO

  Hi-Vis - FLUO јакната со висока видливост е наменета за сигнализирање и спречување на потенцијални несреќи. Се користи во сообраќајот, за работи на патишта, градилишта, магацини, во комунални претпријатија, електростопанства, транспортни компании, спасувачки служби и секаде каде што се изведуваат работи и каде што е потребна зголемена видливост на корисниците.


  - Прилагодлива и отстранлива качулка.
  - Прилагодливи ракави.
  - Прилагодлив струк.
  - Два странични џебови.
  - Внатрешен џеб.
  - Џеб за лична карта.
  - Рефлектирачки ленти.
  - Издолжен заден дел на јакната што го штити грбот.
  - Индекс на вода: 8000 mm.
  - Паропропустливост: 2000 MVP.

  Слика на Јакна GEKO

  Јакна GEKO

  GEKO јакна со спортски дизајн во модерни комбинации на бои со патент. Изработена е од лесен материјал.

  - Висока јака.
  - Еластични ленти на ракавите.
  - Два странични џебови со патент.
  - Два џебови на градите со патент.
  - Два внатрешни џебови.
  - Рефлектирачки ленти.

  Слика на Јакна PHOENIX - црвена

  Јакна PHOENIX - црвена

  Phoenix јакна со модерен спортски дизајн во тегет боја.


  - Висока јака.
  - Ластик на ракавите и струкот.
  - Два странични џебови.
  - Џеб на градите со патент.
  - Пропустливост на пареа: 500 MVP.
  - Индекс на вода: 8000 mm.

   

  Слика на Елек Falcon

  Елек Falcon

  Елек Фалкон е ултра лесен, со постава. Обезбедува дополнителна топлина и го штити корисникот во студени временски услови.


  - Флуоресцентен патент.
  - Прилагодлива капуљача.
  - Висока јака.
  - Два странични џебови со патент.
  - Ластик на половината и околу рамената.

  - Два странични џебови со патент. - Ластик на половината и околу рамената.
  Слика на Елек Hornet - зелен

  Елек Hornet - зелен

  Хорнет елек во зелена боја, изработен од лесен материјал.

  - Висока јака.
  - Два странични џебови со патент.
  - Затворање со патент.

  Слика на Елек Hornet - црн

  Елек Hornet - црн

  Хорнет елек во црна боја, изработен од лесен материјал.

  - Висока јака.
  - Два странични џебови со патент.
  - Затворање со патент.

  Слика на Јакна PHOENIX - тегет

  Јакна PHOENIX - тегет

  Phoenix јакна со модерен спортски дизајн во тегет боја.


  - Висока јака.
  - Ластик на ракавите и струкот.
  - Два странични џебови.
  - Џеб на градите со патент.
  - Пропустливост на пареа: 500 MVP.
  - Индекс на вода: 8000 mm.

   

  Слика на Сет битови 130 парчиња

  Сет битови 130 парчиња

  WU3385430

  • 127 бита изработени од хром ванадиум
  • Во практична кутија за складирање

  Слика на Торба за алат голема

  Торба за алат голема

  COX952300
  Изработена од полиестер, робустен квалитет, со ремен за рамо и рачка.
  Слика на Торба за бушилица

  Торба за бушилица

  COX952082
  Изработена од полиестер, робустен квалитет, погодна за десничари.
  Слика на Дупла торба за алат со ремен

  Дупла торба за алат со ремен

  COX952056
  Изработено од полиестер, робустен квалитет, содржи вкупно 22 прегради односно 2x11.

  Нови Производи