Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Инсталации

  Популарни артикли од категоријата Инсталации

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Аголен вентил

  Аголен вентил со внатрешен механизам. Изработен од месинг. За лесна и брза монтажа доаѓа во пакување со розетна и заптивна трака. Хромиран е и димензијата е 1/2".

  Аголен вентил, кугла

  Аголен вентил со внатрешен механизам - кугла. Изработен од месинг. За лесна и брза монтажа доаѓа во пакување со розетна и заптивна трака. Хромиран е и димензијата е 1/2"x1/2".

  Вентил за машина за алишта, 1/2''x3/4''

  SVVM1234

  Вентил за веш машина. Изработен од месинг. За лесна и брза монтажа доаѓа во пакување со розетна и заптивна трака. Хромиран е и димензијата е 1/2"x3/4".

  Гиблив армиран сифон за дводелен мијалник

  LAS02
  Флексибилниот армиран сифон за дводелниот мијалник има два одводи од не'рѓосувачки челик, флексибилна спирала и спирална арматура по целата должина. Содржи и дополнителен прилагодлив излез од машината за перење алишта или садови, а за полесна монтажа, достапен е и комплет за монтирање.

  Гиблив армиран сифон одлив - прелив за када

  LAS04

  Флексибилниот армиран сифон за када има два одводи од не'рѓосувачки челик, флексибилна спирала и спирална арматура по целата должина. Содржи и дополнителен прилагодлив излез од машината за перење алишта или садови, а за полесна монтажа, достапен е и комплет за монтирање.

  Гиблив армиран сифон со колено за мијалник и едноделен мијалник

  LAS01

  Флексибилниот армиран сифон со коленo за мијалник или едноделен мијалник има одвод од не'рѓосувачки челик, флексибилна спирала и спирална арматура по целата должина. За лесна инсталација, достапен е и комплет за монтирање.

  Инсталации

  Close
  Filter by Clear All