Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Ѕидарски/Молерофарбачки алат

  Популарни артикли од категоријата Ѕидарски/Молерофарбачки алат

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Сет рамни четки

  B21621
  4 парчиња Со следните големини: • 1/2" (13 мм) • 1" (25 мм) • 1 1/2" (38 мм) • 2" (51 мм)

  Сет за кит (шпакли и сад)

  B27663
  Три шпакли 25mm / 45mm / 75mm со дрвена рачка, еден сад за гипс и кит: висина 100мм

  Ѕидарски/Молерофарбачки алат

  Close
  Filter by Clear All