Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Торби за рачен алат

  Популарни артикли од категоријата Торби за рачен алат

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Торба за алат со ремен

  COX952054
  Изработена од полиестер,робустен квалитет, содржи 11 прегради со различни големини.

  Дупла торба за алат со ремен

  COX952056
  Изработено од полиестер, робустен квалитет, содржи вкупно 22 прегради односно 2x11.

  Торба за алат со 13 прегради

  COX952058
  Изработена од полиестер, робустен квалитет со 13 прегради во различни големини.

  Торба за алат Мини

  COX952073
  Изработено од полиестер, робустен квалитет, содржи една преграда.

  Торба за бушилица

  COX952082
  Изработена од полиестер, робустен квалитет, погодна за десничари.

  Универзална торба за алат

  COX952096
  Изработенa од полиестер, робустен квалитет, содржи со ремен, две големи и две тесни прегради со патент, една преграда со велкро.

  Торба за алат голема

  COX952300
  Изработена од полиестер, робустен квалитет, со ремен за рамо и рачка.

  Ремен за панталони

  COX952051
  Прилагодлив, изработен од најлон, 135 x 5 cm

  Торби за рачен алат