Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Инокс чистачи

  Популарни артикли од категоријата Инокс чистачи

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Чистач на прохромски површини

  Специјална течност за чистење на метални површини.

  За површини од нерѓочкувачки челик, хром, месинг,елоксирани и емајлирани метални површини како и за лесни и обоени метали на возила, чамци, во техниката, домаќинствата и во погоните за преработка на храна.

  Спреј за нега на прохромски површини, 400ml

  0893121
  Емулзија за чистење и негување на метални површини

  Масло за нега на прохром, 400ml

  08931210

  За брзо и едноставно обновување на изгледот на метални површини.

  Реставратор на метал, 400G

  08931211
  Моќна метална паста за брусење за отстранување на најтврдоглавата нечистотија на металот. Сертифициран со NSF.

  Инокс чистачи