Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Брзомонтирачки типли

  Популарни артикли од категоријата Брзомонтирачки типли

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Standard брзомонтирачка типла

  STANDARD брзомонтирачката типла се користи за во бетон, полна и шуплива цигла, и во многу други материјали. Наменета е за брза монтажа на елементи кои се лесно или умерено оптеретени. (летви, лимови, лесни профили.. итн.)

  Овие типли се направени од полиамид (PA6), а завртката од поцинкуван челик. Впуштената глава овозможува типлата и завртката да бидат рамни со монтираниот елемент.

  Се монтира со удар од чекан, а PH прифатот овозможува лесна демонтажа.

  Брзомонтирачки типли

  Close
  Filter by Clear All