Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Црева

  Популарни артикли од категоријата Црева

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Метално црево за Туш, 1/2'' x150, LAGUNA

  SAEX330696
  Црево за туш изработено со метална спирала со метални холендери. Вкупна должина од 150cm со внатрешен дијаметар од 8mm. Дизајниран за притисок до 5 бари. Хромирано.

  Метално црево за Туш, 1/2"x150, прохром

  SA330696

  Црево за туш изработено со спирала од не'рѓосувачки челик со метални холендери. Вкупна должина од 150cm со внатрешен дијаметар од 8mm. Дизајниран за притисок до 5 бари. Хромирано.

  Метално црево за Туш, 1/2''x150cm, INOX

  TECB3360
  Црево за туш изработено со спирала од не'рѓосувачки челик со метални холендери. Вкупна должина од 150cm со внатрешен дијаметар од 8mm. Дизајниран за притисок до 5 бари. Хромирано.

  Метално црево за Туш, 1/2''x200cm, INOX

  TECB3361

  Црево за туш изработено со спирала од не'рѓосувачки челик со метални холендери. Вкупна должина од 200cm со внатрешен дијаметар од 8mm. Дизајниран за притисок до 5 бари. Хромирано.

  Црево за Туш 1/2''x150cm, полимерно, хромиранo p4

  TB3012
  Црево за туш изработено од полимер со метални холендери. Вкупна должина од 150cm со внатрешен дијаметар од 8mm. Дизајниран за притисок до 5 бари. Хромирано.

  Црево за Туш 1/2''x200cm, полимерна спирала, хромиранo p4

  TECB3371
  Црево за туш изработено со полимерна спирала со холендери. Вкупна должина од 200cm со внатрешен дијаметар од 8mm. Дизајниран за притисок до 5 бари. Хромирана.

  Црева

  Close
  Filter by Clear All