Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Хартија за брусење

  Популарни артикли од категоријата Хартија за брусење

  Load
  Види како Табела Листа
  Приказ по страна
  Подреди по

  Брусна хартија USEIT, суво брусење

  Се користи за обработени и необработени површини, гипс картон, пластика, боја, тврди и меки површини.

  Прашината од брусењето целосно се отстранува од површината.

  Без затнување, со високи перформанси на брусење и долг работен век.

  3 верзии
  Види се

  Брусна хартија во ролна, Arizona

  За брусење на стара боја, пластика, фабрички прајмери на нови делови и матирање на бојата.
  До 20% поголемо отстранување на материјалот и работниот век зголемен за над 90%
  За брза и ефикасна работа

  9 верзии
  Види се

  Брусна хартија за суво брусење, D150, 21 отвор

  За брусење на стара боја, пластика, фабрички прајмери на нови делови и матирање на бојата.
  До 20% поголемо отстранување на материјалот што се бруси и работниот век на хартијата зголемен за над 90%

  Кратко време на брусење и зголемена ефикасност во работата

  12 верзии
  Види се

  Водена шмиргла

  Карактеристики:

  • Силициум карбид,
  • Може да се користи без натопување, исклучително флексибилна,
  • Остро контурирана работа,
  • Одличен контакт со материјалот,
  • Првoкласни почетни и долгорочни перформанси на брусење, со долг работен век,
  • Извонредна завршница.
  18 верзии
  Види се

  Брусна хартија за суво брусење, без отвор

  5506343032

  За брусење на стара боја, пластика, фабрички прајмери на нови делови и матирање на бојата.
  До 20% поголемо отстранување на материјалот што се бруси и работниот век на хартијата зголемен за над 90%

  Кратко време на брусење и зголемена ефикасност во работата

  Хартија за брусење