Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Врезници и нарезници

  Популарни артикли од категоријата Врезници и нарезници

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Машинска врезница за алуминиум, за проодни дупки

  Машинските врезници служат за изработка на метрички ISO навои DIN 13 според 6H подрачје на толеранција. Се користи за алуминиум, бакарни и алуминиумски легури. Должината на делот за сечење изнесува 12mm, додека вкупната должина е 63mm.

  Држач за врезници, ЗЕБРА, M1 - M10

  0657800100
  DIN1814-PERFORMANCE-(M1-M10)

  Држач за врезници, ЗЕБРА, M4 - M12

  0657800200
  DIN1814-PERFORMANCE-(M4-M12)

  Држач за врезници, ЗЕБРА, M5 - M20

  0657800300
  DIN1814-PERFORMANCE-(M5-M20)

  Држач за нарезници, Performance, M3, M4

  0659800100
  PERFORMANCE - 20x5 - ZEBRA, 3-4mm

  Држач за нарезници, Performance

  0659800200
  PERFORMANCE - 20x7 - ZEBRA, 4,5-6mm

  Држач за нарезници, M12-M14

  0659800500
  PERFORMANCE-38X14-ZEBRA 12-14mm

  Врезници и нарезници

  Close
  Filter by Clear All