Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Продолжни кабли и моталки

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Моталка на пластичен котур, со поклопец 30m, 2,5mm2

  0774033329
  6.690 со ДДВ

  Продолжен кабел BASIC, H05VV-F3G x 1,5mm2 со еден приклучок

  0969940110
  1.190 со ДДВ

  Продолжен кабел на пластична моталка, H05VV - F3G x 1,5 mm2

  0774125202
  2.990 со ДДВ

  Продолжен кабел H05RR - F3G x 1,5 mm2 со еден приклучок

  0969940111
  1.490 со ДДВ

  Продолжни кабли и моталки

  Filter by:

  Clear All
  Min: 1.190 Max: 6.690
  ден1190 ден6690