Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Сетови битови и држачи

  Популарни артикли од категоријата Сетови битови и држачи

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Сет вметоци, 47 парч.

  0965905906
  Комбиниран сет од долги и кратки вметоци 1/4". Адаптери за крцкало 1/2" i 3/8". Различен прифат и димензии

  Wurth сет вметоци со магнетен брзоинзменлив носач 1/4", 9 парчиња

  56136005
  Сет вметоци со носач во практично пакување. Квалитет на вметоците S2, отпорни и издржливи. Додаток за каиш и пантолони кој ја олеснува употребата на овој се и овозможува поголема флексибилност во текот на работата.

  Wurth сет вметоци 32 парчиња со магнетен брзоинзменлив носач 1/4"

  561425030
  Сет вметоци со носач во ИНОВАТИВНО и практично пакување. Квалитет на вметоците S2, отпорни и издржливи вметоци. Додатокот за каиш и пантолони ја олеснува употребата на сетот и му овозможува на корисникот флексибилност во текот на работата.

  Сет вметоци со магнетен носач со брзоизменлива глава, монтажерски, 32 парч.

  561425005
  Многу компактно и цврсто пакување од тврда пластика, погодно за користење и лесно земање и ставање на вметоци, магнетен носач на вметоци со брзоизменлива глава, со " C прстен" кој додатно ги осигура вметоците и носачот.

  Сет вметоци со магнетен носач и брзоизменлива глава, универзален , 32 парч.

  561425004
  Многу компактно и цврсто пакување од тврда пластика, погодно за користење и лесно земање и ставање на вметоци, магнетен носач на вметоци со брзоизменлива глава, со „C прстен“ кој додатно ги осигура вметоците и носачот.

  Сетови битови и држачи

  Close
  Filter by Clear All