Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сетови битови и држачи

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Сет битови со носач во кутија, 31 парче

  0614250030
  2.090 со ДДВ

  Сет битови, 105 парч.

  0614250300
  7.890 со ДДВ

  Сет вметоци, 47 пар.

  0965905906
  5.299 со ДДВ
  Комбиниран сет од долги и кратки вметоци 1/4". Адаптери за крцкало 1/2" i 3/8". Различен прифат и димензии

  Wurth сет вметоци со магнетен брзоинзменлив носач 1/4", 9 парчиња

  56136005
  430 со ДДВ
  Сет вметоци со носач во практично пакување. Квалитет на вметоците S2, отпорни и издржливи. Додаток за каиш и пантолони кој ја олеснува употребата на овој се и овозможува поголема флексибилност во текот на работата.

  Wurth сет вметоци со магнетен брзоинзменлив носач 1/4", 33 парчиња

  561425030
  1.590 со ДДВ
  Сет вметоци со носач во ИНОВАТИВНО и практично пакување. Квалитет на вметоците S2, отпорни и издржливи вметоци. Додатокот за каиш и пантолони ја олеснува употребата на сетот и му овозможува на корисникот флексибилност во текот на работата.

  Сет вметоци со магнетен носач со брзоизменлива глава, монтажерски, 32 парчиња

  561425005
  1.550 со ДДВ
  Многу компактно и цврсто пакување од тврда пластика, погодно за користење и лесно земање и ставање на вметоци, магнетен носач на вметоци со брзоизменлива глава, со " C прстен" кој додатно ги осигура вметоците и носачот.

  Сетови битови и држачи

  Filter by:

  Clear All
  Min: 430 Max: 7.890
  ден430 ден7890