Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Антифриз

  Популарни артикли од категоријата Антифриз

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Антифриз LL G11

  Концентрирана течност за заштита од замрзнување, корозија и создавање талог каj моторни разладни системи на патнички и товарни возила.

  Антифриз LL G12+

  Долготрајна концентрирана течност за заштита од замрзнување, корозија и создавање талог каj моторни разладни системи на патнички и товарни возила.

  Aнтифриз Extra G11, 1kg - PITSTOP

  9892332111
  Концентрирана течност за заштита од замрзнување, корозија и создавање талог каj моторни разладни системи.
   
   
  - наменето за патнички, комерцијални и теретни возила
  - 100% концентрат
  - пакување - 1kg
  - продолжен интервал на заштита до 5 години

  Антифриз Long Life G12 Plus, 1kg - PITSTOP

  9892332011
  Долготрајна концентрирана течност за заштита од замрзнување, корозија и создавање талог каj моторни разладни системи
  • Наменето за патнички, комерцијални и теретни возила
  • 100% концентрат
  • Пакување - 1kg
  • Продолжен интервал на заштита до 5 години

  Рефрактометар - антифриз AD Blue

  0704510

  Уред за сигурна проверка на антифриз, киселината на батеријата и AD Blue.
  Автоматска компензација на температурата помеѓу 10°C-30°C

  Точноста на резултатите од мерењето се детерминира врз принципот на прекршување на светлината

  Можност за подесување на видот индивидуално

  Антифриз

  Close
  Filter by Clear All