Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Дуксери

  Популарни артикли од категоријата Дуксери

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Дуксер RYDER - сив

  Идеален за работа и за слободно време, лежерен и спортски дизајн, совршен за привте студени денови и идеален за есен и зима.
  - Softshell засилување на места изложени на абење
  - Висока јака
  - Џеб на градите со патент
  - Еластичен дел на ракавите со отвор за палец
  - Два странични џебови
  - Два внатрешни џебови

  Дуксер Ryder - портокалов

  Идеален за работа и за слободно време, лежерен и спортски дизајн, совршен за привте студени денови и идеален за есен и зима.
  - Softshell засилување на места изложени на абење
  - Висока јака
  - Џеб на градите со патент
  - Еластичен дел на ракавите со отвор за палец
  - Два странични џебови
  - Два внатрешни џебови

  Дуксер Arsenal

  Арсенал дуксери, достапни во четири бои, изработени од 100% полиестер. Дуксерот има појачување на рамениците, странични и џебни појачувања. Исто така, високата јака (крагна) обезбедува заштита на брадата, додека самиот дуксер обезбедува исклучителна удобност при носење поради високото ниво на еластичност на материјалот. На дуксерот има вкупно пет џебови, од кои три имаат патент и два внатрешни џебови.

  WOLF дуксер

  Повеќенаменски дуксер, лесен, мек и удобен, одлично прилега, дизајниран за работа, но и за носење во слободно време. Дизајн што овозможува слобода на движење. Материјал: 100% полиестер 160 g/m2

  Дуксер Kyllian

  Практичен дуксер кој може да се носи самостојно во пролет и есен или како дополнителна заштита од студ под јакната.
  • Закопчување со патент
  • Висока јака

  Женски дуксер Louise

  Женскиот дуксер Louise, достапен во две бои, е изработен од 100% полиестер, со Softshell засилувања на рамениците, колковите и џебовите. Има висока јака и е многу удобен за носење поради еластичноста на материјалот од кој е направен. На дуксерот има пет џебови, од кои три се со патент и два внатрешни џебови.

  Дуксер флис, SOFT

  SOFT - топол сив дуксер, со спортски дизајн и класичен крој, изработен од флис наменет за постудени денови.
  Карактеристики:
  -Еластични ленти на ракавите
  -Прилагодлив појас
  -Висока јака
  -Два странични џебови со патент
  -Џеб на градите со патент
  -Три внатрешни џебови

  Дуксер флис SOFT NAVY

  SOFT - топол дуксер, со спортски дизајн и класичен крој, изработен од флис наменет за постудени денови.
  Карактеристики:
  -Еластични ленти на ракавите
  -Прилагодлив појас
  -Висока јака
  -Два странични џебови со патент
  -Џеб на градите со патент
  -Три внатрешни џебови

  Дуксери