Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Техничка хемија за одржување на клима системите во автомобилите

  Популарни артикли од категоријата Техничка хемија за одржување на клима системите во автомобилите

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  A/C LEAK STOP EXTREME Средство за заптивање на клима системи

  789276402E
  Адитив за заптивање на гумени делови. Се користи за заптивање на О- прстен, цевки и други надворешни елементи изработени од гума во систем со R134a. Компатибилен е со PAG i естер маслата.

  UV адитив за детекција на протекување на авто клими R134

  0892764024E
  Флуоросцентен адитив за откривање на протекување од клима уредите со гас R134a и R1234yf. Компатибилни се со PAG масло и естер маслата.

  PAG 46, масло за клима компресори

  0892764125E
  Висококвалитетно синтетичко масло со специјални адитиви за компресорска технологија на клима уредите. Компатибилно со R134a.

  Техничка хемија за одржување на клима системите во автомобилите