Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Акција лепило за ветробранско стакло Classic PU

  0 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  6х - Лепак за ветробр.стакло Classic PU 50, 310ml 6х - Четкичка за прајмер 1х - Прајмер подлога 30ml 1х - Активен чистач за шоферш., пена во спреј, 500ml
  Каталошки број: STA22-13
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Количина

  Пакување

  1 pc
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *