Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  3,9x45 Завртка за гипс плочи PH2

  3 ден со ДДВ
  3 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

   

  Завртка за спојување на гипсени плочи со метални или дрвени подконструкции со максимална дебелина од 1 mm.

  Има остри навојни рабови и врв за полесна примена.

  Термички е обработена, односно фосфатизирана за да не кородира во допир со гипсени плочи.

   

  Документи
  Каталошки број: 018903945
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Овој производ има минимална количина 1000

  Пакување

  1000 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Должина45
  МатеријалФосфатизирани
  Пречник3.9
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Должина45
  МатеријалФосфатизирани
  Пречник3.9